Mine sisu juurde
Peamenüü
Peamenüü
vii külgpaanile
peida
Navigeerimine
Esileht
Üldine arutelu
Viimased muudatused
Juhuslik lehekülg
Juhend
Annetused
Kontakt
Trüki või ekspordi
Koosta raamat
Laadi alla PDF-failina
Prinditav versioon
Otsing
Otsi
Loo konto
Logi sisse
Isiklikud lehed
Loo konto
Logi sisse
Sisselogimata kasutaja leheküljed
lisateave
Kaastöö
Arutelu
Kategooria
:
Valgetähe II klassi teenetemärgi kavalerid
7 keelt
Čeština
Deutsch
English
فارسی
Français
Русский
Українська
Muuda linke
Kategooria
Arutelu
eesti
Vaata
Muuda
Muuda lähteteksti
Näita ajalugu
Tööriistad
Tööriistad
vii külgpaanile
peida
Toimingud
Vaata
Muuda
Muuda lähteteksti
Näita ajalugu
Üldine
Lingid siia
Seotud muudatused
Erileheküljed
Püsilink
Lehekülje teave
Hangi lühendatud URL
Laadi alla QR-kood
Andmeüksus
Teistes projektides
Commons
Abi
Allikas: Vikipeedia
Leheküljed kategoorias "Valgetähe II klassi teenetemärgi kavalerid"
Järgmised 100 lehekülge on selles kategoorias (kokku 100).
A
Jaak Aaviksoo
Jüri Adams
Arvi Altmäe
Ado Anderkopp
Tõnu Anton
Andrzej Arendarski
Jüri Arrak
Albert Assor
B
Julia Beljajeva
Jerzy Brzozowski
Andrzej Byrt
C
Stanisław Ciosek
Krzysztof Czeszejko-Sochacki
D
Wiktor Tomir Drymmer
E
Irina Embrich
Tõnu Endrekson
Ernst Erdmann
G
Timotheus Grünthal
H
Jaan Hünerson
I
Karl Ipsberg
J
Gustav Jallajas
K
Hugo Kaho
Peeter Kann
Jaan Kark
Artur Keller
Eerik Kergandberg
Jaan Kiivit juunior
Erika Kirpu
Mihkel Klaassen
Johannes Klesment
Paul Kogerman
Karl Kornel
Vahur Kraft
Hugo Kukke
Johan Kõpp
Jüri Käo
Theodor Käärik
L
Eduard Laaman
Rein Lang
Venno Laul
Katrina Lehis
Mihhail Lotman
Aadu Luukas
Uno Lõhmus
M
Justinas Marcinkevičius
Rait Maruste
Aksel Mei
Hindrek Meri
Rihards Muciņš
Alfred Mõttus
Aavo Mölder
N
Heiki Nabi
Mart Niklus
Leena Nivanka
Virgilijus Noreika
O
Ants Oidermaa
P
Aleksander Paldrok
Arvi Parbo
Lagle Parek
Tõnu Parming
Giedrius Puodžiūnas
Peeter Puusep
Ludvig Puusepp
Andres Põder
Voldemar Päts
R
Jüri Raidla
Harald Rajamets
Märt Rask
Endel Ratas
Alo Raun
Markku Reimaa
Bernhard Roostfeld
Paul-Eerik Rummo
Hando Runnel
Jüri Rätsep
S
Mart Saarma
Vello Salo
Enn Sarv
Heinrich Schneider
Eva-Riitta Siitonen
Stefanus (Charalambides)
Marek Strzaliński
Olev Subbi
Z
Seppo Zetterberg
T
Elmar Tambek
Enn Tarto
Seppo Tiitinen
Andrzej Towpik
Eerik-Juhan Truuväli
Endel Tulving
Erkki-Sven Tüür
U
Anton Uesson
V
Richard Veermaa
Aleksander Veiderma
Richard Villems
Antanas Vinkus
Vaino Väljas
W
Aleksander Warma
Wojciech Wróblewski
Ö
Paul Öpik
Kategooriad
:
Valgetähe teenetemärgi kavalerid
Eesti II klassi teenetemärkide kavalerid
Lülita sisu piiratud laius sisse või välja